All Products
-
Microwave Motion Sensor
-
Dimmable Motion Sensor
-
Presence Detectors Sensor
-
Dimmable LED Driver
-
PIR Motion Sensor
-
On Off Function Sensor
-
Sensor Driver
-
Daylight Sensor
-
DC Motion Sensor
-
UL Motion Sensor
-
DALI Motion Sensor
-
Wireless Motion Sensor
-
DALI2.0 Dimmable LED Driver
-
DALI Dimmable LED Driver
-
1-10V Dimmable LED Driver
-
Triac Dimmable LED Driver
-
LED Emergency Driver
-
IOT Driver
Contact Person :
June Zhao
Keywords [ motion sensor detector ] match 123 Products.
Motion Detection On Off Function Sensor
| Input Voltage: | 220-240Vac, 50Hz |
|---|---|
| Rated Load: | 200W(inductive) |
| HF System: | 5.8GHz ±75MHz, ISM Wave Band |
24GHz ZigBee Microwave Occupancy Sensor Wireless Networking LifeBeing Sensor
| Working Voltage: | 220-240Vac 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Communication Mode: | ZigBee |
| MW Sensor Frequency: | 24GHz-24.25GHz ISM Band |
Enhanced Detection Zone Microwave Light Sensor With Corridor Dimming Function
| Operating Voltage: | 220-240Vac, 50/60Hz |
|---|---|
| Product Name: | Clustor Control Motion Sensor |
| Detection Zone: | Max(D×H):16m×15m |
High Bay Microwave Light Sensor Detachable Remote Control For Warehouse
| Product Name: | Microwave Motion Sensor |
|---|---|
| Operating Voltage: | 120/277VAC, 50/60Hz |
| Detection Area: | 8m(ceiling Mounting: 9m) |
Easy use series flush-mounted detectors PIR 360° Ceiling Mount Occupancy Sensor
| Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Working Current: | 20mA MAX. |
| Power Consumption: | ≤0.5W |
Easy-use series Casambi wireless mesh PIR detector with relay output and daylight harvesting function
| Input Voltage: | 100-240Vac |
|---|---|
| Working Current: | 20mA MAX. |
| Power Consumption: | ≤0.5W |
35mm cut-out DALI-2 PIR motion & daylight sensor pir movement detector
| Input Voltage: | 9.5-22.5Vdc |
|---|---|
| Working Current: | 7mA MAX. |
| Power Consumption: | ≤0.5W |
Zhaga book 18 High Bay Sensor, Daylight Priority Function With 15m Max Mounting Height
| Rated Voltage: | 11-15VDC |
|---|---|
| Output Signal: | 0-10VDC Dimming Signal |
| Working Frequency: | 5.8GHz ±75MHz, ISM Band |
DALI Driver Microwave Movement Sensor 12V DC With Intelligent Lighting Control
| Voltage Range: | 12V DC |
|---|---|
| Operating Mode: | ON/OFF |
| Load Type: | 400W (Inductive), 800W(Resistive) |
MC003V/CP+MW01 HF Wireless Motion Detector RF Wireless Transceiver Easy Installation
| Operating Voltage (MC003V/CP): | 220-240Vac, 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Operating Voltage(MW01): | 12VDC |
| Mounting Height: | 10m Max. |

